Mūsų įmonė Jums siūlo :

  • Iš kokybiškų naudotų biuro baldų sukomplektuoti ergonomiškas darbo vietas;
  • Pagaminti biuro baldus pagal Jūsų pageidavimus;
  • Biuro planavimo bei projektavimo paslaugas;
  • „Baldų supirktuvės“ paslaugas – nupirkti Jums nebereikalingus baldus: stalus, spinteles, stalčių blokus, komodas, spintas, drabužines, priimamojo baldus, kėdes ir kt. biuro baldus;
  • Biuro baldų surinkimo - išrinkimo paslaugas;
  • Biurų perkraustymo paslaugas.

Apie Mus

 

 

Kiekvieną dieną iš mūsų šalies miškų išrieda miškovežiai gabenantys tūkstančius kietmetrių medienos. Tik maža dalis jos patenka į kūrenimo krosnis, didžioji – panaudojama statybose, baldų gamybos pramonėje. Sunku dabar įsivaizduoti mūsų gyvenimą be medienos, tai ko gero vienas iš plačiausiai naudojamų gamtos išteklių. Tik ar jis beribis, ar vieną kartą nesuzgribsime, kad planetos žalieji plaučiai jau išnaudoti? Bumas dėl ekologiškai švarių maisto produktų, pramonės gaminių, oro užterštumo dar tik pradeda įsibėgėti. Žmogus pagaliau suprato, kad nuolatinis planetos alinimas prie gero neprives. Graudu žiūrėti į iškirstus miškus, kelmynais ir brūzgynais virtusius girių plotus. Kaip išsaugoti mūsų planetą, kaip jai padėti kuo ilgiau išgyventi, kaip užkirsti kelią liūdnoms mokslininkų prognozėms apie visuotinį atšilimą, apie būsimą pasaulinį tvaną. Gal ir nedidele dalimi, bet prie Žemės išsaugojimo galime prisidėti ir mes. Toli ieškoti nereikia, tik žvilgtelėkime į kasdieninius reiškinius, daiktus supančius mus kas dieną.
Galbūt tokį vieną mažą žingsnelį prie planetos išteklių tausojimo žengė ir Vilniuje Kalvarijų gatvėje 125, parduotuvės „Baldų rojus“ trečiajame aukšte įsikūrusi įmonė UAB „VAMAKO“, prekiaujanti naudotais biuro baldais. Ją nesunku rasti pastebėjus iškabą „BV“ (baldai verslui).
Žmogus norintis pradėti savo verslą susiduria su aibe įvairiausiu sunkumų. Vienas iš jų surasti patalpas įmonės biurui, antras – jas tinkamai apstatyti baldais, padaryti jas malonias ne tik sau bet ir būsimiems klientams. Jei sienų ar grindų remonto neatliksi be naujų medžiagų, tai interjerą atnaujinti galima ir naudotais baldais. Ieškoti biuro baldų laikraščių ar interneto skelbimų skiltyse varginantis ir nuobodus darbas. Net radus tokį skelbimą dažnai tenka nusivilti. Dažniausiai iš tokių baldų telikęs atsiminimas, tik kai kurios detalės primena, kad kadaise jie buvo naudojami vienam ar kitam tikslui. Nuglemžtas gobelenas, nutrinti ir aplūžinėję kampai, klibančios kojos nekelia jokio noro tą baldą nusipirkti ir verslininkas plūsdamasis dėl sugaišto laiko pasuka baldų parduotuvės link. Nauji baldai brangūs, tad tenka gerokai palengvinti piniginės turinį. Štai tokiems žmonėms, pradedantiesiems verslininkams padėti gali UAB „Vamako“.
Iš pirmo žvilgsnio į pardavimo salone stovinčius baldus nepasakytum, kad jie kažkada jau buvo naudoti. Vienintelis faktorius tai išduodantis – jų kaina, kuri gerokai mažesnė nei greta stovinčių naujų. Pasak įmonės vadovo, jų tikslas ir yra tas, kad naudoti baldai ir toliau tarnautų žmogui dar ne vienerius metus. Todėl prieš patekdami į prekybos salę jie restauruojami, reikalui esant keičiama furnitūra, suvaržomi per ilgą laiką atsipalaidavę varžtai. Pradedančiajam verslininkui jie būtų tikrai puikus pirkinys, kainos ir kokybės derinys.
Parduotuvėje galima nusipirkti ir dar pigesnių naudotų baldų tiesiai iš sandėlio. Nors jie jau ir pabuvoję meistrų rankose, tačiau dar yra šiokių tokių neesminių defektų. Pavyzdžiui biuro kėdę, ant kurios apmušalų matyti kelios menkos dėmelės galima nusipirkti vos už 20 Lt. Kai kurių tokių baldų kainos net 90 proc. žemesnės nei naujų.
Ir prekybos salėje, ir sandėlyje gausus pasirinkimas įvairių kėdžių, spintų ir spintelių, kompiuterinių, žurnalinių, posėdžių stalų, lentynų, stalčių blokų, minkštų laukiamojo baldų, komodų. Nors baldai naudoti, tačiau jie puikios būklės nes dažniausiai jie buvo pagaminti tokiose žinomose įmonėse kaip: „Narbutas“, „Gurda“, „Vilniaus baldai“.
Išrankiems klientams parduotuvės darbuotojai irgi turi ką pasiūlyti. Labai dažnai naujame biure tenka kombinuoti kaip pagal patalpas priderinti baldus. Norisi, kad būtu ir gražu, ir patogu. Sprendžiant tokią problemą galima užsakyti visai naujus baldus, kurie atitiks visus kliento keliamus reikalavimus. Biuro išplanavimą derinant su baldais galima suprojektuoti vietoje, naudojant specialią kompiuterinę programą. Naujus baldus įmonės darbuotojai įsipareigoja pagaminti per keturiolika dienų. Yra ir kompromisinis variantas. Prie naudotų baldų priderinti visai naujus. Gaminami baldai gali būti pačių įvairiausių spalvų ir atspalvių. Tokiu būdu klientas vėl sutaupo.
Galima kalbėti ir apie tai, kad čia pirktiems baldams suteikiama ir atitinkama garantija. Parduotuvės darbuotojai padės juos nugabenti ir surinkti. Tačiau ne tai svarbiausia. Sakoma, kad kuo senesnis vynas tuo jis geresnis. Šiuo atveju posakis gal ir nėra visai teisingas. Geriau tiktų: senesnis, bet neprastesnis, o dar ir pigesnis. O svarbiausia, įsigyjant tokią prekę išsaugome ne vieną gyvąją mūsų planetos plaučių ląstelę.